your ads here

advertisement

Home » O nas

O nas

Z pasją od 1975 roku……………………………

Daria Skoczek, dyplomowany mistrz złotnictwa i Syn Justynian kontynuują tradycje rodzinne tworząc i sprzedając biżuterię najwyższej jakości… Sklep i pracownia jubilerska Skoczek i Syn w Rzeszowie oferuje wykonanie i sprzedaż biżuterii. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji obrączek oraz wykonywaniu biżuterii z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta. Dodatkowo realizujemy indywidualne zlecenia według pomysłu lub wzoru klienta…W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wyjątkowych wyrobów jubilerskich w korzystnych cenach.

W pracowni jubilerskiej Skoczek i Syn znajdą Państwo biżuterię srebrną, złotą oraz modową wyrażającą każdy typ uczuć i emocji: miłość, przyjaźń, przywiązanie, wdzięczność, nadającą się na każdą okazję: chrzciny, komunie, śluby, bankiety, rocznice i nie tylko. Oferta naszej pracowni jubilerskiej trafia w gusta osób stawiających zarówno na klasykę, jak i nowoczesność.

Klientom odwiedzającym naszą pracownię pomagamy w wyborze gustownych obrączek, pierścionków oraz podarunków, idealnie dopasowanych do osobowości i stylu życia konkretnej osoby. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i fachową wiedzą z dziedziny jubilerskiej. Współpracujemy z najlepszymi producentami branży jubilerskiej w Polsce i na świecie…

 

 

Skoczek&Syn